Puidurafineerimistehas * Est-For Invest

Puidurafineerimistehase projekt läks sahtlisse

Est-For Invest koondas pikaaegse kogemusega metsa- ja puidutööstusvaldkonna ettevõtjad eesmärgiga rajada Eestisse nüüdisaegne puiduväärindamistehas. 2019. aasta seisuga on puidurafineerimistehase projekt sahtlis.

Millist tehast investorid soovisid? Kuidas projekt sahtlisse jõudis?  Milliste karidega põrkub suurprojekti arendaja Eestis? Mis peaks muutuma, et kohalik omavalitsus suurprojekte tervitaks?

Nendele küsimustele saab vastuse kaante vahele koondatud ülevaatest (täisversioon allalaetav siit, lühiversioon allalaetav siit, suurel ekraanil sirvitav siin).

Soovime jõudu, edu ja kannatust kõikidele teistele suurprojekte kavandavatele ettevõtjatele, populismile vastuvoolu ujuvatele kohalikele poliitikutele ja poliitikutele, kes kohalike omavalitsuste ja keskvalitsuse tulubaasi reformi ette võtavad. See on suur ettevõtmine – kindlasti suurem kui kavandatud puiduväärindamistehase projekt. Hoiame pöialt ja elame kaasa.

Est-For Investi eestvedajad Margus Kohava ja Aadu Polli ning investorid Aimar Varula, Arvo Türner, Heiki Vahermets, Peedo Pihlak, Toomas Mets ja Virko Lepmets , Peeter Mänd, Kaido Jõeleht, Jüri Külvik, Mati Polli ja Tiit Nilson.